Avenue Hotels

O nás

Dobrá adresa, pohodlí, komfort a vstřícný personál, který se o Vás postará. To jsou základní stavební kameny naší filozofie, se kterou rozvíjíme síť Avenue Hotels, abyste se cítili tak báječně, jak si zasloužíte.

Naše hotely proto vznikají v místech, které mají co nabídnout. Jde o centra měst, která jsou pár kroků od atraktivních památek a jiných zajímavých míst, které nabízí pestrou škálu zážitků přímo v blízkém okolí. Případně se nacházejí v lokalitě se snadnou dostupností na klíčová místa pro ty, kteří přijedou za prací.

Náročné hosty jistě potěší elegance našich hotelů. Ty nabízejí moderní provedení interiérů, které vytváří skutečně příjemné prostředí, při tom je vše ale zařízeno s důrazem na komfort klientů. Můžete se těšit na pohodlné vysoké matrace, pokoje s regulací teplot, rychlou Wi-Fi i LED TV, na které můžete sledovat satelitní programy.

Poslední dílek skládačky v cestě ke spokojenosti našich hostů je výborná bufetová snídaně, která nabízí pestrý výběr slaného i sladkého jídla, na kterém si zajisté pochutnáte.

Během svého pobytu u nás se také můžete spolehnout na náš personál, který udělá vše proto, aby se čas strávený v Avenue Hotels stal pro Vás skutečně nezapomenutelným.

Naši zaměstnanci Vám budou k ruce. Neváhejte se na ně obrátit s prosbou, přáním, či žádostí o pomoc. Vždy se Vám pokusíme vyjít vstříc, podat Vám pomocnou ruku, nebo díky našemu concierge servisu zajistit to, co si zrovna budete přát.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.