4* hotel v moderním designu
Skvělé umístění, prostorné pokoje
Snídaně
Pro báječný začátek Vašeho dne
Lobby
Ideální pro Vaše schůzky

AVENUE LEGEROVA 19

V srdci Prahy

Vítejte v pražské pobočce Avenue Hotels Legerova 19. Prohlubte svoje báječné zážitky z malebné Prahy a zažijte luxusní ubytování v našem elegantním hotelu nedaleko centra. Čekají na Vás designově řešené a skvěle vybavené pokoje, soukromá terasa do vnitrobloku a báječná snídaně přímo v hotelu.

Pokoje

Elegantní design a široká škála dispozic na míru

Protože víme, že každý má jiné představy o skvělém ubytování, v našem hotelu si můžete vybrat ze tří různých typů pokojů, které se liší velikostí, dispozicemi i úrovní vybavení.

Online rezervace

Rezervujte zde a získejte slevu na pobyt

13Červen
14Červen
2
0

Poznejte, co vše může Praha nabídnout

Přejete si poznat krásy pražské metropole? Avenue Hotel Legerova 19 Vás uchvátí svým skvělým umístěním, jelikož se nachází na pomezí centra města a malebných Vinohrad. Z hotelu to tedy budete mít pouhých 5 minut chůze od dopravní tepny I.P. Pavlova / 15 min chůze na Václavské nám. a 10 minut od krásného Náměstí Míru.

Podívejte se, kam mohou Vaše kroky vést…

Za kvalitou služeb si stojíme

References

Skvělé

Super lokalita, blízko metra. Velmi milý a ochotný personál. Apartmán byl čistý, prostorný, k dispozici kávovar na kapsle, byla pro nás přichystána i dětská postýlka na požádání. Velmi oceňuji i možnost dřívějšího check-inu. Snídaně příjemné, k dispozici bylo slané, sladké, teplé i studené. Personál se pečlivě staral o doplňování. K dispozici byly i dětské jídelní židličky.

Wonderful stay

The apartment was very spacious and very comfortable, beds were nice and comfortable, overall a very comfortable stay , breakfast was nice. Location great, walking distance from the city centre. I would return again.

Rádi se vrátíme

Ubytováni a celkový dojem za mne úžasné. Snídaně plně dostačující,čistota,vybavení pokoje vše v pořádku.Bude-li cesta do Prahy, rádi zas přijedeme.

Promo kód

Vyplňte formulář a do emailu obdržíte slevový kód

Adresa

Avenue Legerova 19

Legerova 1964/19
120 00 Praha 2

Kontakt

Legerova 19 s.r.o.

IČO: 02961989

Legerova 1864/19, 120 00, Praha

tel.: 601 303 000

e-mail: info.legerova@avenuehotels.cz

Kontaktní formulář